Rodzinna Przychodnia zachęca do skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych wspomagających prawidłowy rozwój niemowląt – tylko teraz usługa ta kosztuje jedynie 80 zł.

Wszyscy rodzice marzą o tym, aby ich dzieci urodziły się zdrowe, a później sprawnie się rozwijały. Niekiedy bywa jednak tak, że – nawet mimo prawidłowego przebiegu ciąży i porodu, a także największej troski rodziców – maluchy borykają się z pewnymi kłopotami zdrowotnymi. Na szczęście współczesna medycyna ma rozwiązania na wiele problemów.

Zachęcamy rodziców wszystkich dzieci, u których zdiagnozowano np. zaburzenia napięcia mięśniowego, wady postawy czy opóźnienia rozwoju psychoruchowego, do skorzystania z przeprowadzanych przez naszych specjalistów zabiegów rehabilitacyjnych dla niemowląt w oparciu o koncepcję fizjoterapii NDT-Bobath oraz PNF. Tylko teraz zabiegi te kosztują jedynie 80 zł. Dodatkowo, nasi doświadczeni fizjoterapeuci przeprowadzą instruktaż zabiegów rehabilitacyjnych, które wykonywać można w domowym zaciszu.

Koncepcja fizjoterapii NDT-Bobath została opracowana w latach 40. XX w. przez czeskie małżeństwo neurofizjologów: Bertę i Karela Bobathów. Regularne stosowanie ich autorskich metod stymulacji terapeutycznej wspomaga prawidłowy rozwój m.in. wcześniaków, dzieci z nieprawidłowo rozłożonym napięciem mięśniowym czy asymetrią ułożenia. Z kolei koncepcja PNF – znana od lat 50. XX wieku – opiera się na zupełnie bezbolesnej i funkcjonalnej rehabilitacji neurofizjologicznej, której celem jest odtworzenie naturalnych funkcji ruchowych organizmu.

Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową (dane znajdują się w zakładce kontakt) – odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy dobrać najbardziej dogodny termin wizyty!