Z radością informujemy, że z początkiem lutego w Przychodni Rodzinnej rozpocznie działalność poradnia logopedyczna. Zachęcamy do rejestrowania się na wizyty!

Według statystyk, problemy z prawidłową wymową ma około 40% polskich 3-latków, 50% 4-latków oraz 75% 5-latków. Do przyczyn wad wymowy czy opóźnień w rozwoju mowy zaliczają się m.in. nieprawidłowości anatomiczne narządu mowy, długotrwałe ssanie smoczka, wargi, palca, ręki, nieprawidłowe karmienie butelką, nieprawidłowy dobór smoczków, wady zgryzu, kłopoty ze słuchem, wzrokiem a także inne choroby, zaburzenia oraz upośledzenia.

Od lutego rodzice, którzy zauważą u swojego dziecka jakiekolwiek problemy z mową mogą skorzystać z usług poradni logopedycznej.

Rejestracja do poradni logopedycznej w Rodzinnej Przychodni jest możliwa poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie https://rodzinnaprzychodnia.eu/kontakt/, telefonicznie pod numerami telefonu (22) 855 26 37 i 664 370 314, a także mailowo pod adresem rejestracja@rodzinnaprzychodnia.eu. Zapraszamy!