Twoje zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowe ciało.

Zmaganie się z chorobami, stresem, depresją czy stanami lękowymi to jedne z wielu stanów psychicznych, z którymi każdego dnia zmaga się wielu ludzi. Ignorowanie ich wpływu na życie oraz ich potencjalne konsekwencje mogą być naprawdę przerażające. Dlatego tak ważne jest aby znaleźć właściwą osobę, która będzie w stanie poradzić sobie z każdym z nich.

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest jakiś nierozwiązywalny problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić, to nie czekaj i znajdź profesjonalną pomoc.

Do naszej Poradni Zdrowia Psychicznego dołączyła dr Mira Czarnawska, wieloletnia specjalistka hipnoterapii klinicznej, dziedziny wykorzystującej współczesne osiągnięcia psychologii, medycyny oraz neuropsychologii do neutralizowania problemów psychologicznych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wykładu pani doktor, w którym wyjaśni „Czym jest hipnoterapia i w czym może pomóc?”. Odbędzie się on 30 maja, w godzinach 17:00-18:00, w siedzibie Rodzinnej Przychodni. Zapraszamy również do rejestracji się do dr Czarnawskiej telefonicznie pod numerami +48 22 855 26 37 / +48 664 370 314  lub mailowo pod adresem rejestracja@rodzinnaprzychodnia.eu.