Rodzinna Przychodnia zaprasza na letnią promocję cenową konsultacji ortopedycznych. Tylko do końca września kosztują one jedynie 100 zł!

Wiosna i lato to czas zwiększonej aktywności fizycznej właściwie każdego z nas – słoneczne, ciepłe dni sprzyjają uprawianiu sportu, częstszym spacerom czy pracy w ogrodzie. Niestety, aktywność tego typu niekiedy kończy się przykrymi kontuzjami, w postaci skręceń stawów, naciągnięć ścięgien, a nawet pęknięć czy złamań kości. W takich przypadkach nie można zwlekać, tylko jak najszybciej zgłosić się do specjalistów z zakresu ortopedii, którzy postawią szybką diagnozę i dobiorą najlepsze metody leczenia.

W trosce o zdrowie naszych Pacjentów, w Rodzinnej Przychodni przygotowaliśmy specjalną letnią promocję na konsultacje ortopedyczne. Tylko do końca września można z nich skorzystać w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 100 zł. Do dyspozycji Pacjentów pozostają nasi doświadczeni specjaliści ortopedzi, którzy służą swoją pomocą i wiedzą w odzyskaniu zdrowia oraz sprawności!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00 pod numerem telefonu 22 855 26 37 oraz 664 370 314 lub mailowo pod adresem rejestracja@rodzinnaprzychodnia.eu.